Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica (relokacja Bielsk Podlaski), dolnośląskie
Anatol Sp. z o.o.
Opis stanowiska pracy
“ANATOL” Sp. z o.o. ul. Rejonowa 10 17-100 Bielsk Podlaski zatrudni Kierownika Produkcji oddziału firmy amerykańskiej produkującej maszyny i urządzenia drukarskie o najwyższym jakościowo standarcie światowym.

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Obowiązki kierownika produkcji:

planowanie produkcji we współpracy z innymi działami
nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w zakresie jakości, efektywności, bezpieczeństwa, wydajności
prowadzenie działań z zakresu optymalizacji i doskonalenia procesów
przygotowanie raportów i analiz: dziennych, tygodniowych, miesięcznych

Wymagania:

wykształcenie techniczne, wyższe (wymóg konieczny)
min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
manualna zdolność obróbki skrawaniem, laser- gięcia, spawania,
znajomość zagadnień technicznych i technologicznych związanych z obróbką skrawaniem metali, w tym na maszynynach manualnych, CNC, laser-gięcie, służących do spawania,
dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, doświadczenie w skutecznym wprowadzeniu dyscypliny w zakładzie pracy,

Ścieżka kariery zawodowej:

doświadczenie na stanowisku brygadzisty, mistrza, kierownika produkcji w firmie zajmującej się obróbką skrawania metali zatrudniającą do 250 osób.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę uzależnione od posiadanego doświadczenia
pomoc w znalezieniu mieszkania do wynajęcia
służbowy telefon i laptop
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę w pracy.

Poszukujemy osób gotowych na przeprowadzenie się na stałe do Bielska Podlaskieg. Rozpatrywane będą tylko CV osób z wykształceniem technicznym.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy
Jako producent maszyn do sitodruku (oddział firmy amerykańskiej)na tekstyliach.

Prześlij nam swoje CV za pomocą poniższego formularza

Umowa o przetwarzanie danych osobowych
Przystępując do niniejszej Umowy i pozostawiając dane w Witrynie wypełniając pola formularza (rejestracji) Użytkownik:
• potwierdza, że ​​wszystkie dane określone przez niego należą osobiście do niego;
• potwierdza i potwierdza, że ​​dokładnie zapoznał się z Umową i warunkami dotyczącymi przetwarzania jego danych osobowych wskazanych w polach formularza (rejestracji), treści umowy oraz warunków przetwarzania danych osobowych są dla niego jasne;
• wyraża zgodę na przetwarzanie przez Witrynę danych osobowych podanych w informacjach w celu zawarcia niniejszej Umowy między nim a Witryną, a także jego późniejszej realizacji;
• wyraża zgodę na przekazywanie danych osobowych partnerom organizatorów;
• wyraża zgodę na otrzymywanie biuletynów informujących o wiadomościach na temat Strony, w tym ogłoszeń o artykułach zamieszczonych w Witrynie oraz materiałów promocyjnych od partnerów Strony;
• zgadza się z warunkami przetwarzania danych osobowych.

Zgadzam się z warunkami przetwarzania danych osobowych www.anatol.com.

Prześlij CV
Biura Regionalne
Anatol Equipment Manufacturing Co.
Siedziba główna
919 Sherwood Drive
Lake Bluff, IL 60044, USA
Telefon: 847-367-9760
Fax: 847-582-1854
Email: sales@anatol.com
Anatol Poland
Siedziba w Europie
Ul Rejonowa 10
17-100 Bielsk Podlaski, Poland
Telefon: (+48) 85 731 93 00
Fax: (+48) 85 730 1779
Email: internationalsales@anatol.com
Anatol Latin America
Siedziba w Ameryce Łacińskiej