Handlowiec – Sprzedawca (maszyny do druku)

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec (praca zdalna), dolnośląskie
Anatol Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy
Firma produkująca maszyny do sitodruku poszukuje sprzedawcy swoich produktów na terenie Polski i za granicą (oprócz obu Ameryk).

Zakres obowiązków:

sprzedaż urządzeń firmy
pozyskiwanie nowych dealerów,
zarządzanie dealerami, którzy sprzedają nasz produkt w różnych krajach,
utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
rozliczanie się z wyników wykonanej pracy.

Kwalifikacje i umiejętności:

wykształcenie wyższe
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży sitodruku,
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
prawo jazdy kategorii B,
gotowość do wyjazdów służbowych (również poza granice kraju).
rozliczanie się z wyników wykonywanej pracy z wizytą w biurze raz w miesiącu

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę plus premia od sprzedaży,
służbowy telefon i laptop
możliwość rozwoju zawodowego,
przyjazną atmosferę w pracy.

Praca może być wykonywana zdalnie. Zależy nam również na osobach mobilnych, które mieszkają w miejscowościach skomunikowanych z lotniskiem.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy
Jako producent maszyn do sitodruku (oddział firmy amerykańskiej)na tekstyliach

Prześlij nam swoje CV za pomocą poniższego formularza

Umowa o przetwarzanie danych osobowych
Przystępując do niniejszej Umowy i pozostawiając dane w Witrynie wypełniając pola formularza (rejestracji) Użytkownik:
• potwierdza, że ​​wszystkie dane określone przez niego należą osobiście do niego;
• potwierdza i potwierdza, że ​​dokładnie zapoznał się z Umową i warunkami dotyczącymi przetwarzania jego danych osobowych wskazanych w polach formularza (rejestracji), treści umowy oraz warunków przetwarzania danych osobowych są dla niego jasne;
• wyraża zgodę na przetwarzanie przez Witrynę danych osobowych podanych w informacjach w celu zawarcia niniejszej Umowy między nim a Witryną, a także jego późniejszej realizacji;
• wyraża zgodę na przekazywanie danych osobowych partnerom organizatorów;
• wyraża zgodę na otrzymywanie biuletynów informujących o wiadomościach na temat Strony, w tym ogłoszeń o artykułach zamieszczonych w Witrynie oraz materiałów promocyjnych od partnerów Strony;
• zgadza się z warunkami przetwarzania danych osobowych.

Zgadzam się z warunkami przetwarzania danych osobowych www.anatol.com.

Prześlij CV
Biura Regionalne
Anatol Equipment Manufacturing Co.
Siedziba główna
919 Sherwood Drive
Lake Bluff, IL 60044, USA
Telefon: 847-367-9760
Fax: 847-582-1854
Anatol Poland
Siedziba w Europie
Ul Rejonowa 10
17-100 Bielsk Podlaski, Poland
Telefon: (+48) 85 731 93 00
Fax: (+48) 85 730 1779
Anatol Latin America
Siedziba w Ameryce Łacińskiej